9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

ПАТ “Українська залізниця” протягом 2017 роки планує закупити півмільйона нових постільних наборів

blankФілія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» проводить торги на закупівлю комплектів постільної білизни з бязі.

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» є відокремленим підрозділом, що здійснює делеговані йому функції від імені і в інтересах ВАТ «Укрзалізниця». Метою діяльності філії є забезпечення потреб Укрзалізниці матеріально-технічними ресурсами, надання послуг, забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту України. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на веб-портал ua-tenders.com.

Для потреб галузі підприємство централізовано закуповує:
– Паливо і мастильні матеріали;
– Запасні частини тягового та рухомого складу;
– Матеріали верхньої будови колії;
– Металопродукцію;
– технологічне обладнання;
– Матеріали.

Закупівлі відбуваються за процедурою відкритих торгів в електронній системі ProZorro відповідно до Закону України «Про державні закупівлі».

З метою забезпечення пасажирських поїздів постільною білизною, проводиться тендер в електронній системі Prozorro. Відповідно до оголошення, опублікованими на сайті, тендер відбудеться 25 квітня 2017 року. Очікувана сума закупівлі складає 18 804 960, 00 гривень. На цю суму планується закупити 36 000 наборів постільної білизни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають