9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Пасажирське сполучення по Дніпру буде відновлено

Міністерство інфраструктури працює над відновленням повноцінного пасажирського сполучення Дніпром. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час інспекції готовності причалу та річкових пасажирських суден до відкриття навігації Дніпром, яку проводили разом з Київським міським головою Віталієм Кличком. «Після ініціатив Міністерства відновити судноплавство на річках приватні компаній все більше і більше інвестують в річку. Це не тільки пасажирські, а й вантажні перевезення, що дозволить нам розвантажити дороги, і для чого вкрай важливим є прийняття закону про внутрішні водні шляхи, який дасть шалений імпульс розвитку».

Через два тижні Київ прийматиме Євробачення, Мінінфраструктури зі свого боку максимально надає допомогу і підтримку київської влади.

Був відремонтований ряд пароплавів, були відремонтовані причальні стінки, ми маємо можливість комфортно дістатися до річки, що вкрай важливо, ми бачимо, що зараз ремонтується набережна, це заслуга міста. Така синергія уряду і місцевої влади дає хороший результат для громадян України, – зазначив міністр інфраструктури.

За два тижня Київ прийматиме Євробачення, тому Міністерство зі свого боку максимально надає допомогу та підтримку київській владі.

Було відремонтовано низку пароплавів, було відремонтовано причальні стінки, ми маємо можливість комфортно дістатися до річки, що надважливо, ми бачимо що зараз ремонтується набережна, це заслуга міста. Така синергія уряду і місцевої влади дає гарний результат для громадян України – зазначив Володимир Омелян.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають