9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Пасажирське сполучення по Дніпру буде відновлено

 • Міністерство інфраструктури працює над відновленням повноцінного пасажирського сполучення Дніпром. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час інспекції готовності причалу та річкових пасажирських суден до відкриття навігації Дніпром, яку проводили разом з Київським міським головою Віталієм Кличком. «Після ініціатив Міністерства відновити судноплавство на річках приватні компаній все більше і більше інвестують в річку. Це не тільки пасажирські, а й вантажні перевезення, що дозволить нам розвантажити дороги, і для чого вкрай важливим є прийняття закону про внутрішні водні шляхи, який дасть шалений імпульс розвитку».

  Через два тижні Київ прийматиме Євробачення, Мінінфраструктури зі свого боку максимально надає допомогу і підтримку київської влади.

  Був відремонтований ряд пароплавів, були відремонтовані причальні стінки, ми маємо можливість комфортно дістатися до річки, що вкрай важливо, ми бачимо, що зараз ремонтується набережна, це заслуга міста. Така синергія уряду і місцевої влади дає хороший результат для громадян України, – зазначив міністр інфраструктури.

  За два тижня Київ прийматиме Євробачення, тому Міністерство зі свого боку максимально надає допомогу та підтримку київській владі.

  Було відремонтовано низку пароплавів, було відремонтовано причальні стінки, ми маємо можливість комфортно дістатися до річки, що надважливо, ми бачимо що зараз ремонтується набережна, це заслуга міста. Така синергія уряду і місцевої влади дає гарний результат для громадян України – зазначив Володимир Омелян.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю...

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019...

  “Укрспецекспорт” імпортував 250 турецьких полімерних пістолетів SAR 9

  Держкомпанія «Укрспецекспорт» наприкінці 2020 року поставила в Україну 250 турецьких полімерних пістолетів Sarsilmaz SAR 9 калібру 9х19 мм загальною вартістю 104 680...

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express, запустять додаткову комфортабельну електричку.

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  НАН України проведе повну інвентаризацію матеріально-технічної бази та земельних ділянок установ

  У 2021 році Національна академія наук України планує провести повну інвентаризацію матеріально-технічної бази та земельних ділянок установ....

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...