Паромну переправу між Україною та Румунією запустять у вересні

6956
 • Станом на червень 2019 року будівельні роботи на українській частині вже завершені. Заплановано, що запуск першої поромної переправи через Дунай між Румунією і Україною відбудеться у вересні.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну Правду.

  Паромна переправа “Орлівка-Ісакча” стане найсучаснішим пунктом пропуску в країні. Важливість переправи в тому, що вона відкриває транспортний коридор Україна-Південна Європа та разом з реконструкцією траси Одеса-Рені формує найкоротший шлях для вантажоперевізників з Одеси до причорноморських регіонів Болгарії, Румунії та Туреччини.

  Пропускна спроможність порому становитиме близько тисячі вантажівок і 250 легкових авто на добу. Потенційний транспортний потік на переправі оцінюється в 170 тис одиниць транспорту в рік. У перші місяці роботи паром курсуватиме кожні 60 хвилин. Заплановано збільшити кількість рейсів до двох разів на годину. Спочатку на лінії працюватиме один пором, пізніше їх кількість подвоїться — один пором румунського оператора, другий — українського.

  На поромі крім автотранспорту, зможуть перетинати кордон і пішоходи. Вартість проїзду для автомобільного транспорту складе 12-15 євро (включаючи водія), для пішоходів — 1 євро. Автоперевізники вже чекають відкриття переправи для запуску маршрутів Одеса – Констанца і Ізмаїл – Тульча.

  Під час митного і прикордонного контролю номерний знак і вагу транспортного засобу будуть зчитувати автоматично, – розповів ініціатор проекту Юрій Димчогло.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here