9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Озеленення при проектуванні вулиць і доріг стане обов’язковим

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглядає можливість внесення нових змін до чинних будівельних норм, щодо обов’язкового проведення заходів з озеленення вулиць і доріг при їх новому будівництві, реконструкції або капремонті.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мінрегіон.

Озеленення є невіднятною частиною доброустрою. Тому ми у нових змінах до ДБН розглядаємо можливість введення низки змін щодо покращення доброустрою наших міст. Зокрема, обов‘язкового озеленення при проектуванні доріг. Це покращить екологічний стан міст і надасть їм новий сучасний вигляд, а жителям — комфортні умови для перебування і проживання», — зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

При проектуванні нових будівельних норм у міністерстві вивчали досвід Німеччини, Нідерландів, Австрії та інших європейських країн. Так, наприклад, у німецькому Лейпцигу площі зелених насаджень диференціюються в залежності від щільності забудови та норм озеленення в окремих районах міст.

Нагадаємо, що проект змін до ДБН наразі розробляється ДП «ДерждорНДІ».

Останні новини:

Зараз читають