9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Оприлюднено проєкт реконструкції терміналу аеропорту Вінниця (фото)

Компанія UVT GROUP представила концепцію реконструкції терміналу Міжнародного аеропорту Вінниця, яка була виконана на замовлення міської влади.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

При цьому, директор вінницького аеропорту Ярослав Мазурець зазначив в коментарі, що представлений проєкт ще допрацьовується і не є остаточним варіантом реконструкції.

Згідно з концепцією, реконструйований термінал матиме орієнтовну площу 11000 квадратних метрів. Передбачається повне перепланування приміщень, повинен бути надбудуваний третій поверх, побудовані два гейта для відправлення пасажирів, обладнаний окремий вхід для VIP пасажирів.

За задумом авторів, термінал також зможе використовувати телетрапи, передбачається можливість розширення міжнародної зони без перепланування технологічного процесу. Пропускну здатність багажної системи планують передбачити на рівні до 400 одиниць багажу на годину.

Також запроєктовані: помпова станція пожежного та питного водопроводу, сучасний паркінг з місцями для електричних машин та доброустрій території.

Уточнюється, що зараз розробниками готується документація для подачі на державну експертизу, а паралельно виконується робоча документація.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають