9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Січня, 2021

Оприлюднено проєкт реконструкції терміналу аеропорту Вінниця (фото)

 • Компанія UVT GROUP представила концепцію реконструкції терміналу Міжнародного аеропорту Вінниця, яка була виконана на замовлення міської влади.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  При цьому, директор вінницького аеропорту Ярослав Мазурець зазначив в коментарі, що представлений проєкт ще допрацьовується і не є остаточним варіантом реконструкції.

  Згідно з концепцією, реконструйований термінал матиме орієнтовну площу 11000 квадратних метрів. Передбачається повне перепланування приміщень, повинен бути надбудуваний третій поверх, побудовані два гейта для відправлення пасажирів, обладнаний окремий вхід для VIP пасажирів.

  За задумом авторів, термінал також зможе використовувати телетрапи, передбачається можливість розширення міжнародної зони без перепланування технологічного процесу. Пропускну здатність багажної системи планують передбачити на рівні до 400 одиниць багажу на годину.

  Також запроєктовані: помпова станція пожежного та питного водопроводу, сучасний паркінг з місцями для електричних машин та доброустрій території.

  Уточнюється, що зараз розробниками готується документація для подачі на державну експертизу, а паралельно виконується робоча документація.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн...

  В Одесі починають закупівлі електробусів особливо великої місткості

  Перший проєкт закупівлі електробусів в Одесі було розглянуто та схвалено сьогодні, 26 січня, на засіданні депутатської комісії міської ради з житлово-комунального господарства.

  Україна закуповуватиме напряму в НАТО цілу низку військового обладнання

  У 2021 році безпосередньо в НАТО Україна закуповуватиме снайперські гвинтівки, машини розмінування, парашутні та радарні системи. Передає Національний Промисловий Портал з...

  Індія замовила в Україні комплектуючі до авіаційних ракет на $8 мільйонів

  Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет Р-27 класу «повітря-повітря».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Завод «Маяк» розробив високоточні верстати для власних виробничих потреб

  ПАТ «Завод «Маяк», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробив два високоточних верстати серії Mayak Weapons, для використання у виробничому процесі заводу.

  «Аеророзвідку» реорганізують у частину Об’єднаних сил та науковий підрозділ

  Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка» реорганізовують.Про це повідомила пресслужба частини на сторінці у Facebook. Передає Національний...

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю ініціативу НАН України її Президент...

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019...

  Зараз читають

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка"...

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався...

  У столиці відновлюють одну з башт Київської фортеці

  У Києві триває відновлення однієї з башт Київської фортеці.Як пише Вечірній Київ, башту №4...

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».