9.5 C
Alba Iulia
Субота, 17 Квітня, 2021

Оновлений Подільський онкоцентр не поступається європейським закладам

 • Урологічне відділення Подільського регіонального центру онкології реконструювали вперше за майже 40 років. Окрім реконструкції, відділення отримало нове обладнання.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на vezha.vn.ua.

  Сьогодні, 27 грудня, у Подільському регіональному центрі онкології після реконструкції офіційно відкрили сучасне урологічне відділення. На капітальний ремонт це відділення чекало 38 років. Реконструкція приміщення розпочалася ще у 2017 році.

  На урочисте відкриття завітали голова ОДА Валерій Коровій, голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник, головний лікар Подільського регіонального центру онкології Володимир Шамрай та народний депутат Геннадій Ткачук.

  На реконструкцію урологічного відділення витратили майже 23 мільйони гривень. Зокрема, 20,42 млн гривень було виділено із Державного фонду регіонального розвитку і 2,18 млн гривень з обласного бюджету і 148,9 тис. гривень із власних надходжень центру.

  Відтепер, у відділенні є близько 50 ліжок, а шестимісні палати розформували на тримісні та устаткували новим обладнанням. Всього в урологічному відділенні тепер 19 палат (без палати №13).

  Головний лікар Подільського регіонального центру онкології Володимир Шамрай зазначив, що урологічне відділення буде показовим.

  Тут зроблена сучасна вентиляція і система кондиціонування, встановлені спеціальні фільтри в операційній. Також вперше за історію ПРЦО кошти виділені не лише на ремонтні роботи, а й на оновлення медичного устаткування та обладнання (8 мільйонів гривень).

  Урологічне відділення єдине в центрі, яке має автономну операційну, що складається із двох залів. Також для того, аби розвантажити реанімаційне відділення, створені дві післяопераційні палати.

  Біля кожного ліжка знаходяться кнопки виклику. Відділення облаштовано за новітніми технологіями, встановлено систему відеоспостереження та оповіщення, передбачено енергоощадне освітлення. Завдяки системі відеонагляду також з’явилася можливість транслювати операції на моніторі.

  – Подільський регіональний центр онкології ми крок за кроком перетворюємо на медичний заклад європейського рівня із сучасними підходами до діагностики та лікування пацієнтів з онкопатологією. Лікарня робить ставку на високий рівень сервісу, до того ж, намагаємося забезпечити комфорт та належні умови перебування хворих під час лікування, – зазначив Володимир Шамрай.

  Потурбувалися у центрі й про осіб з інвалідністю – для них створена спеціальна палата, а також, облаштована за стандартами, вбиральня та душова.

  Загалом в урологічному відділенні щороку лікується понад 900 онкохворих та проводиться близько 1000 хірургічних втручань. Останнім часом кількість операцій збільшилася.

  Завідувач відділення Руслан Церковнюк наголосив на тому, що лікарі постійно працюють над удосконаленням методів лікування, широко впроваджують малоінвазивні та лапароскопічні операції, які дозволяють скоротити термін перебування хворого на ліжку та зменшити термін реабілітації пацієнтів.

  – Завдяки придбаному в рамках реконструкції обладнанні медики зможуть покращити надання медичних послуг. Зокрема куплено ультразвукове високотехнологічне устаткування «Lotus». Варто зазначити, що в Україні мало лікарень, в яких він наявний, – наголосив Руслан Церковнюк.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Моторс Січ” розпочала виконувати регулярні рейси зі столиці до Чернівців

  Аеропорт Чернівці 12 квітня прийняв перший регулярний рейс після перерви у роботі летовища довжиною в один рік.

  “Держгідрографія” почала установку навігаційних буїв на річці Південний Буг

  "Держгідрографія" розпочала роботи з установки сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на річці Південний Буг.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".Про це...

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  Зараз читають

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів...

  “Антонов” провів масштабні закупівлі комплектуючих для виробництва п’яти Ан-178

  Державне підприємство "Антонов", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує роботи з виготовлення чотирьох нових транспортних літаків...

  ВМС України реконструює будівлі у пункті базування в порту Південний

  ВМС України планує провести ремонтні роботи будівель на новій базі у порту Південний в Одеській області.