9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Оголошено тендер на реконструкцію аеропорту в Полтаві

Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської обласної державної адміністрації оголосив про намір провести реконструкцію аеродромного комплексу Полтавського обласного КП «Аеропорт-Полтава» загальною вартістю 1,54 млрд грн.

Про це свідчать дані відповідного тендеру, опублікованого у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Відповідно до технічного завдання, підрядник буде зобов’язаний виконати підготовчі роботи, відновлення бетонного покриття аеродрому, перону та майданчики протипожежного захисту, стоянки спецтранспорту та інших автошляхів.

Крім того, заплановано будівництво водовідвідної системи, розведення трубопроводів, монтаж систем зв’язку, автоматичної системи пожежогасіння, реконструкцію приміщень та будівель аеродромного комплексу тощо.

У ході реконструкції аеродромного комплексу планується використати понад 2,7 тис. тонн арматури та близько 50 тонн металопрокату.

Згідно з тендерною документацією, аукціон на вибір підрядника призначений на 14 березня. Кінцевий термін подання заявок – 6 лютого. Введення об’єкта в експлуатацію заплановано на кінець 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають