9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Оголошено міжнародний тендер на будівництво об’їзної дороги Тернополя та транспортної розв’язки

Мінінфраструктури оголосило міжнародний тендер на будівництво північно-східного обходу Тернополя та транспортної розв’язки у рамках реалізації угоди з Європейським інвестиційним банком “Транспортний зв’язок в Україні”, спрямованої на розв’язання проблем транспортної системи.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Тернопіль є важливим транспортним вузлом. Тут проходять 3 міжнародні та європейські коридори, що з’єднують Європу та Азію, Західну та Східну Європу, Балтійське та Чорне моря. Наявна північно-східна об’їзна давно стала вулицею міста, тому виникла необхідність у будівництві нової об’їзної та розв’язки до Крім цих проєктів, у планах співпраці з ЄІБ – будівництво ще трьох розв’язок і шляхопроводів у Львівській та Рівненській областях, а також розгортання сучасних Інтелектуальних транспортних систем для управління та контролю за транспортом”, – зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

У рамках оголошеного тендеру, зокрема, йдеться про будівництво: північно-східної ділянки обходу міста Тернопіль – автошлях I категорії з чотирма смугами руху, яка з’єднає населені пункти Шляхтинці та Смиківці та траси М-19 Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече та М -30 Стрий – Ізварине та транспортної розв’язки у Тернопільській області на М-19 (км 315+629), а також на перетині М-19 з північно-східною ділянкою обходу.

Довжина майбутньої дороги, включаючи відрізок у складі транспортної розв’язки, становитиме 8,4 км.

Закупівля здійснюватиметься шляхом міжнародних конкурентних торгів відповідно до правил ЄІБ.

Компанії можуть подавати пропозиції до 8 грудня 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають