9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Один з адмінбудинків “Укрзалізниці” передали Державній судовій адміністрації

Кабінет міністрів України схвалив розроблений Міністерством інфраструктури проєкт “Про відчуження шляхом передачі нерухомого майна в державну власність до сфери управління Державної судової адміністрації України”, який передбачає передачу на безоплатній основі адміністративної будівлі “Укрзалізниці” Державній судовій адміністрації України.

 Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми продовжуємо роботу над непрофільними активами підприємств галузі для подальшого розвитку цих компаній і звільнення від зайвих витрат на утримання й обслуговування. У зв’язку зі зверненням Державної судової адміністрації України та з метою врегулювання питання розміщення Господарського суду міста Києва, Міністерство інфраструктури розробило проєкт розпорядження, що передбачає відчуження шляхом безоплатної передачі одного з адмінбудинків “Укрзалізниці” в державну власність — до сфери управління Державної судової адміністрації України”, – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Адміністративна будівля, яка передається в державну власність, розташована в Києві за адресою вул. В’ячеслава Липинського, 6. Зараз воно знаходиться на балансі виробничого підрозділу “Київське територіальне управління” філії “Центр будівельно-монтажних робіт і експлуатації будівель і споруд” Укрзалізниці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають