9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Одеський порт проведе реконструкцію вантового мосту

Одеський морський порт починає реконструкцію вантового моста магістрального шляхопроводу. Завершити реконструкцію вантової ділянки планується до кінця поточного року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Порти України.

У минулому році було реконструйовано 232 метрів залізобетонної ділянки першої черги шляхопроводу, найстаршою серед черг магістралі. Для повного завершення всіх роботі на цій ділянці, необхідно залишилося 257 метрів, в тому числі – 150 метрів вантового моста.

У 2018 року ми реконструювали залізобетонну ділянку першої черги та другу чергу. У нинішньому році замінили покриття третьої, четвертої, п’ятої та шостої черг (близько 9,4 тис. кв. метрів). Незважаючи на те, що до сих пір не підписаний фінансовий план АМПУ, сподіваємося в цьому році повністю завершити реконструкцію першої черги. Таким чином, ми вирішимо важливе завдання – підтримання в експлуатаційному стані головну транспортну артерію порту, – зазначив начальник адміністрації порту Ігор Ткачук.

Підрядником виконання реконструкції вантової ділянки першої черги шляхопроводу є компанія «Граніт Україна», яка виграла відповідний тендер. Вартість виконання робіт складає 57,2 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають