9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Квітня, 2021

Одеський морпорт збільшив перевалку вантажів на 20,4% в січні

 • Одеський морський порт в січні обробив 1,977 млн ​​тонн вантажів, що на 20,4% більше, ніж в перший місяць попереднього року. Про це свідчать оперативні дані Адміністрації морпортів України (АМПУ).

  Наливный вантажопотік зменшився на 53,2% до 77 тис. тонн. Це 47 тис. тонн нафтопродуктів (-43,8%), 2 тис. тонн рослинного масла (-75,7%), 28 тис. тонн хімічних вантажів (-61,4%) повідомляє центр транспортних стратегій.

  Сухих сипучих вантажів в порту перевантажено 890 тис. тонн, що в 1,5 рази більше, ніж в січні 2015 року. Левова частка вантажопотоку припала на зерно – 711 тис. тонн (+ 44,8%). Крім того, перевалено 4 тис. тонн будівельних вантажів і 35 тис. тонн руди (роком раніше не було), 8 тис. тонн цукру (-69,2%), 133 тис. тонн інших сухих сипучих вантажів.

  Тарно-штучних вантажів у січні в порту оброблено 1,01 млн тонн, що на 14,6% перевищує показник січня 2016 року. Металопрокату перевантажено 317 тис. тонн (-21,2%), чавуну – 86 тис. Тонн (зростання в 2,6 рази), інших вантажів чорних металів – 124 тис. тонн (в січні 2016 року до цієї категорії було віднесено всього 8 тис. тонн).

  Контейнеропоток в січні в Одеському порту склав 33,763 тис. TEU (+ 13,4%). У ваговому виразі контейнерів перевантажено 470 тис. Тонн (+ 12,5%), в штучному – 24 тис. Од. (+ 22,4%).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Пріоритетним завданням “Укрзалізниці” до кінця року є створення вагоноремонтної та локомотиворемонтної філій

  Кабінет міністрів України ставить завдання перед Міністерством інфраструктури України і АТ "Укрзалізниця" до кінця грудня 2021 роки...

  “Антонов” провів масштабні закупівлі комплектуючих для виробництва п’яти Ан-178

  Державне підприємство "Антонов", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує роботи з виготовлення чотирьох нових транспортних літаків Ан-178-100Р та імпортозаміщення дослідного зразка.

  В Івано-Франківській області на трасі Р-24 відремонтують три мости (фото)

  В Івано-Франківській області, на автодорозі Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський, планують відремонтувати три мости.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  За постачання “Укрзалізниці” 100 пасажирських вагонів змагаються три компанії

  У тендері "Укрзалізниці" щодо закупівлі 100 пасажирських вагонів загальною вартістю 3,044 мільярда гривень беруть участь три компанії: Крюківський вагонобудівний завод, китайська CRRC...

  ВМС України реконструює будівлі у пункті базування в порту Південний

  ВМС України планує провести ремонтні роботи будівель на новій базі у порту Південний в Одеській області.Про це стало...

  Мінінфраструктури лобіює створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів

  У Міністерстві інфраструктури України наголосили на важливості якнайшвидшого розгляду та прийняття в першому читанні законопроєкту №4168 про створення Державного фонду внутрішніх водних...

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Зараз читають

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині...