9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Одеська мерія має намір купити швейцарські прибиральні машини на 89 мільйонів

blankБюджетна комісія міської ради рекомендувала до винесення на найближчу сесію міськради питання про закупівлю дев’яти машин для прибирання міських вулиць швейцарського виробництва по 10 мільйонів гривень за кожну.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

На засіданні бюджетної комісії міськради погоджено питання про фінансування закупівлі комбінованих машин для прибирання міських вулиць. На дев’ять таких машин витратять 89 мільйонів гривень або по майже по 10 мільйонів за кожну.

Мова йде про машини Bucher CityCat 2020 XL швейцарського виробництва, які можуть працювати одночасно і як підмітальні (за допомогою щіток), і як вакуумний пилосос – для чого мають бак для сміття об’ємом два кубометри, і мити вулиці водою. Крім того, ці машини мають шарнірно-зчленовану раму, що дає їм можливість працювати в будь-яких, в тому числі максимально обмежених умовах, де потрібна велика маневреність – наприклад, на алеях парків. Також ці машини оснащені чотириметровим шлангом для роботи в режимі пилососа де завгодно, водяним насосом і мийним пістолетом.

В даний час у КП “Міські дороги” є 18 машин цієї моделі. Після закупівлі вони також працюватимуть і в міські ЖКСи, а також для КП “Узбережжя”, яке обслуговує прибережну зону.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають