9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Одеса стане одним з портів міжнародного круїзного маршруту по Чорному морю

У Чорному морі з’явиться кільцевий круізний маршрут з Одесою

Міжнародна асоціації круїзних портів MedСruise має намір реалізувати проект кільцевого круїзного маршруту в Чорному морі. Передбачається, що лайнери будуть заходити в порти Туреччини, Румунії, Болгарії, Грузії та в українську Одесу, оминаючи окупований Крим. Презентація проекту буде представлена в США у 2019 році.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Круговий маршрут круїзних лайнерів в перспективі може забезпечити до 60 суднозаходів за сезон.

На мій погляд, оптимальним рішенням проблеми повернення морських круїзів в Чорне море було б створення одного кільцевого маршруту, що включає в себе порти, представники яких приєдналися або ще приєднаються до нашої робочої групи. Зараз їх чотири – Одеса, Варна, Бургас, Констанца. Однак для повноцінного круїзного маршруту потрібно хоча б 5-6 портів, – зазначив президент MedСruise Айрам Діаз Пастор.

У зв’язку з цим найближчим часом Асоціація проведе переговори з портом Стамбул, а також розглядає можливість включення в круїзний круговий маршрут порту Батумі. Круговий маршрут круїзних лайнерів в перспективі може забезпечити до 60 суднозаходів за сезон.

Всі ці порти мають необхідну інфраструктуру, а самі міста цікаві туристам з точки зору наявності історичних і культурних пам’яток, рівня забезпечення безпеки, наявності розважальних програм і закладів. Уже в квітні наступного року спільний потенціал портів Чорного моря буде презентовано на головному туристичному форумі світу – виставці-конференції Seatrade Cruise Global Miami, яка відбудеться в США. Далі піде етап переговорів і, можливо, договорів з великими круїзними лініями, – поділився планами Айрам Діаз Пастор.

Кільцевий маршрут по Чорному морю зможе приймати і обслуговувати морські лайнери, що вміщають 3-3,5 тис. туристів. Раніше вже повідомлялося, що Адміністрації морських портів України (АМПУ) і MedСruise домовилися разом просувати Україну на світовому круїзному ринку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають