9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Одеса отримала перший з 47 тролейбусів по кредиту ЄБРР

Перший з 47 тролейбусів “Белкоммунмаш”, закуплених за кредитною лінією ЄБРР для Одеси, вже знаходиться на території України.

На митному терміналі в Луцьку був помічений тролейбус “Белкоммунмаш-321” – перший з партії в 47 машин, придбаних для Одеси по кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку в розмірі 8 мільйонів євро.

За умовами підписаного в кінці липня договору між заводом “Белкоммунмаш”, КП “Одесміськелектротранс” і ЄБРР, поставки перших тролейбусів повинні відбуватися в термін від 16 до 50 тижнів (від 4 місяців до майже року) з моменту його підписання. Таким чином, даний тролейбус навіть випереджає встановлені в договорі терміни. З історією закупівлі, що розтягнулася більш ніж на два роки, можна детально ознайомитися за посиланням .

Всього купили 47 тролейбусів при спочатку планувалися 45. За рахунок зниження ціни під час тендеру, за ту ж загальну суму кредиту в 8 мільйонів євро вдалося додатково придбати ще два тролейбуси.

Поставляються в Одесу тролейбуси моделі “БКМ-321” мають рестайлінговий дизайн, збільшене на вимогу замовника кількість сидячих місць в салоні до 31, великі кватирки для поліпшеної природної вентиляції салону, кондиціонер кабіни водія. Серед інших технічних особливостей, зроблених спеціально для Одеси, слід зазначити незалежну підвіску передніх коліс, що забезпечує плавність ходу при русі по нерівній дорозі, бруківці або при перетині трамвайних шляхів, а також дизель-генератор для автономного ходу. Останній момент є актуальним як для об’їзду перешкод під час руху, так і для продовження тролейбусних маршрутів в райони, які не мають контактної мережі.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають