9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Одеса отримала 47 нових тролейбусів (фото)

КП “Одесміськелектротранс” отримало всі 47 замовлених раніше тролейбусів БКМ-321.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на deloОдеса.

На сьогоднішній день всі 47 машин, придбаних за кредитні кошти, виділені Європейським банком реконструкції та розвитку, надійшли до Одеси і вийшли на міські маршрути.

Концерн “Белкоммунмаш” (Республіка Білорусь) у строк виконав поставку всієї партії сучасних тролейбусів БКМ-321 в рамках контракту з КП “Одесміськелектротранс”

Всі 47 одиниць будуть обладнані системою wi-fi, розетками для підзарядки мобільних телефонів, а також трекерами GPS, за допомогою яких рух конкретної машини можна буде відстежувати на сайті “Транспорт Одеси”. На даний момент проводиться монтаж обладнання.

Нагадаємо, що машина БКМ-321 – двовісний низькопідлоговий міський тролейбус, оснащений системою автономного ходу, здатний перевезти 115 пасажирів, в тому числі, 26 сидячих.

Машина обладнана пневматичною системою, що забезпечує дистанційне знімання штанг з проводів контактної мережі, в подальшому струмоприймачі фіксуються вздовж осі тролейбуса. Крім цього, тролейбус обладнаний двома бобінами, прикріпленими до задньої панелі і барабанами всередині них, на які намотуються канати для звичайного зняття штанг з контактної мережі.

Нові тролейбуси обладнають кондеціонерами.

АвторdeloОдеса

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають