9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Одеса оголосила тендер на закупівлю 12 нових низькопідлогових багатосекційних трамваїв

Комунальне підприємство “Одесміськелектротранс” оголосило тендер на закупівлю 12 одиниць нових трьох- або п’ятисекційний повністю низькопідлогових трамваїв та супутніх послуг в рамках проєкту “Міський громадський транспорт України”, що реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з оприлюдненим на порталі ProZorro запрошенням до участі в тендері в рамках підпроєкту “Магістральний трамвайний маршрут прямого сполучення “Південь-Північ”, в рамках тендеру передбачається постачання 12 трамвайних вагонів, розрахованих на ширину колії 1524 мм довжиною 26-32 м, шириною 2,5 метра, сумарною пасажиромісткістю не менше 250 пасажирів, із запчастинами та витратними матеріалами.

Заявки на участь у тендері приймаються до 7 вересня поточного року.

Перша поставка трамваїв, згідно з графіком – не пізніше 52 тижнів, завершення поставок не пізніше 76 тижнів з дати підписання договору. Тендерні заявки приймаються на один лот.

У запрошенні зазначається, що покупець застосовує преференційну надбавку в розмірі 15% для трамваїв, вироблених в Україні (рівень локалізації не менше 30%).

Згідно з умовами тендеру, учасник торгів повинен, зокрема, мати мінімальний середньорічний оборот у якості генпідрядника за останні три роки не менше 7 млн ​​євро, і надати докази наявності активів або інших фінансових коштів, які дозволять йому забезпечити наявність оборотних коштів для виконання договору в сумі не менше 10 млн євро.

Учасник також повинен мати не менше п’яти років досвіду у виготовленні трамваїв і мати підтвердження поставок не менше 10 повністю низькопідлогових трамваїв за останні п’ять років, а виробник трамваїв повинен мати виробничі потужності (свої або орендовані) і необхідні ліцензії.

Якщо учасником виступає СП, консорціум або асоціація, то хоча б один учасник повинен відповідати 60% кваліфікаційних критеріїв середньорічного обороту та фінансових ресурсів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають