9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Обласні центри на заході України з’єднають швидкісними автодорогами (карта)

Укравтодор розробив концепцію розвитку мережі доріг на заході України. Проєкт розрахований на п’ять років і передбачає з’єднати швидкісними дорогами з дозволеною швидкістю руху 110-130 км/год обласні центри між собою та з існуючими транспортними коридорами. Будівництво північної об’їзної дороги Рівного для підключення Луцька до мережі швидкісних доріг вже розпочато.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Укравтодору.

Наразі до реалізації у 2020-му році готовий проєкт із будівництва Північної об’їзної дороги Львова, а також першої черги об’їзних доріг міст Дубно, Стрий та Тернопіль. Джерелом фінансування об’їзних доріг цих міст є кредитні та грантові коштів міжнародних фінансових організацій, угоди щодо отримання яких вже укладені. Процедури закупівлі будуть оголошені найближчі місяці.

blank

Також планується виготовити проєктно-кошторисну документацію щодо розширення «вузьких місць» на автомобільній дорозі М-06 між Рівним та Львовом, загальною протяжністю 47 км. Міжнародну дорогу М-09 на ділянці Львів – Тернопіль, яка є частиною міжнародного коридору GO Highway, також планується розширити до чотирьох смуг руху – по дві в кожному напрямку. Підготовка техніко-економічного обґрунтування здійснюється за рахунок коштів Світового банку.

Передбачено з’єднати коридори М-06 та М-09 між собою новою швидкісною дорогою в районі населених пунктів Ясенів та Золочів Львівської області, а також підключити Івано-Франківськ до автомобільної дороги М-09 по маршруту Унів – Перемишляни – Рогатин – Івано-Франківськ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають