9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Новий трамвай “Odissey MAX” почав випробування на вулицях Одеси (фото)

Новенький трисекційний трамвай “Odissey MAX” помічений на кінцевій зупинці на Куликовому полі по лінії в сторону Великого Фонтану. Таким чином, підтверджуються озвучені під час презентації даного трамвая заяви про його випробуваннях на всіх основних маршрутах міста для сертифікації та роботи вже в повноцінних пасажирських перевезеннях.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Спочатку робота такого трамвая заплановано на маршруті №26 від залізничного вокзалу до 11-ї станції Люстдорфської дороги. На всьому маршруті трамвайні колії прокладені на окремому від автомобільної проїжджої частини полотні, що дозволяє містким трамваям повністю реалізувати свою перевагу у вигляді незалежності від пробок на дорогах. Надалі він буде обслуговувати магістральний маршрут “Північ-Південь”.

Два таких трамваї закупили по тендеру ще влітку 2019 року — у вигляді “напівготових” корпусів з електронною системою управління. До вересня перший вагон був повністю зібраний в вагоноремонтних майстернях КП “Одесміськелектротранс”, причому на це витратили всього 42 дні. Підсумкова вартість такого трисекційного трамвая — близько 18 мільйонів гривень, при тому, що інші українські виробники пропонують односекційні трамваї з частково низьким рівнем підлоги за 15-16 мільйонів.

Довжина такого трамвая – 30 метрів, в салоні – 62 комфортних сидіння, загальна місткість до 280 осіб. В першу і третю секції ми піднімаємося по традиційним сходам, а друга секція — низькопідлогова, зручна для людей з обмеженими можливостями та пасажирів з дитячими колясками. Компонування трамвая — свого роду спадщина вагонів типу “Татра-Т3”. Корпуси першої та третьої секцій виготовлені саме за типом “Татри”, а між ними навішується середня секція з низькою підлогою. Ходові візки такого трамвая — також аналогічні “Татра-Т3”. Переваги нового трамвая — велика місткість, понад 250 осіб, наявність низькопідлогової секції та можливість проїхати навіть по зношеним рейкам. Недолік же — відносно мала площа секції з низьким рівнем підлоги.

Другий трисекційний вагон, за словами директора КП “Одесміськелектротранс” Дмитра Жемана, обіцяють зібрати до нового року. Перший же до цього часу вже буде перевозити пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають