9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Новий термінал аеропорту Одеса почав обслуговувати рейси на виліт

Новий термінал одеського аеропорту тепер не тільки приймає пасажирів, які прибули з рейсів, а й почав обслуговувати рейси на виліт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Сьогодні, 18 липня, першими новим залом вильоту скористалися пасажири авіакомпанії “Мотор Січ”. О 17:50 вони вирушили до Києва рейсом M9251.

Як зазначив директор аеропорту “Одеса” Павло Прусак, перенесення рейсів “на виліт” завершиться протягом декількох місяців. Спочатку в новий термінал будуть перенесені внутрішні рейси, потім — міжнародні.

В аеропорту уточнили, що реєстраційна зона знаходиться на першому поверсі нового терміналу. Пункти контролю авіаційної безпеки, паспортного і митного контролю розташовані на третьому поверсі.

Загальна площа будівлі нового терміналу становить 29000 кв.м. Очікується, що в перспективі термінал зможе обслуговувати тисячу пасажирів на годину і близько 3 млн пасажирів на рік.

Нагадаємо, що новий термінал аеропорту Одеса прийняв перших пасажирів ще 15 квітня 2017 року. У вересні того ж року аеропорт почав приймати пасажирів міжнародних рейсів в новому терміналі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають