Новий термінал аеропорту Одеса почав обслуговувати рейси на виліт

3147
 • Новий термінал одеського аеропорту тепер не тільки приймає пасажирів, які прибули з рейсів, а й почав обслуговувати рейси на виліт.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Сьогодні, 18 липня, першими новим залом вильоту скористалися пасажири авіакомпанії “Мотор Січ”. О 17:50 вони вирушили до Києва рейсом M9251.

  Як зазначив директор аеропорту “Одеса” Павло Прусак, перенесення рейсів “на виліт” завершиться протягом декількох місяців. Спочатку в новий термінал будуть перенесені внутрішні рейси, потім — міжнародні.

  В аеропорту уточнили, що реєстраційна зона знаходиться на першому поверсі нового терміналу. Пункти контролю авіаційної безпеки, паспортного і митного контролю розташовані на третьому поверсі.

  Загальна площа будівлі нового терміналу становить 29000 кв.м. Очікується, що в перспективі термінал зможе обслуговувати тисячу пасажирів на годину і близько 3 млн пасажирів на рік.

  Нагадаємо, що новий термінал аеропорту Одеса прийняв перших пасажирів ще 15 квітня 2017 року. У вересні того ж року аеропорт почав приймати пасажирів міжнародних рейсів в новому терміналі.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here