9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Зроблено перший крок для будівництва нового мосту через Каховське водосховище

На сесії міськради Енергодару депутати підтримали рішення про резервування земельної ділянки для транспортного коридору вздовж Енергодарського шосе. Таке рішення пов’язане з проєктом будівництва мосту через Каховське водосховище, який з’єднає Запорізьку та Дніпропетровську області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На сайті міськради повідомляється, що згідно з плануванням Запорізької та Дніпропетровської областей передбачено, що частина Енергодарського шосе відіграватиме роль транзитної магістральної – дороги національного значення, яка буде продовжена на північ і пройде мостом через Каховське водосховище до Дніпропетровської області.

Також передбачено будівництво розв’язок з магістраллю та реконструкція існуючої дворівневої розв’язки на з’їзді з шосе на проспект Енергетиків.

Для забезпечення чіткого та безпечного внутрішньоміського руху у Генеральному плані міста передбачено проєктну магістраль-дублер шосе, яка пройде паралельно з ним з боку міста.

У зв’язку з цим вирішено зарезервувати земельну ділянку орієнтовною площею 40 га для збереження та розширення магістралі під розміщення логістичного центру та транспортного коридору, що передбачені проєктними рішеннями Генплану на період до їх реалізації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають