9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Новий контейнерний термінал на Львівщині зможе обробляти 100 000 TEU на рік

Контейнерний термінал “Мостиська” у Львівській області, у будівництво якого компанія “Лемтранс” інвестує близько 15 млн доларів, на початковому етапі матиме проєктну потужність 100 000 TEU на рік.

Про це виданню Intermodal news, розповіли у “Лемтрансі”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У міру розвитку “сухого порту”, його пропускну здатність мають намір збільшити до 200 000 TEU.

Як сказано в публікації, клієнти терміналу зможуть отримати наступний комплекс послуг: перевалка вантажів у контейнерах з колії 1520 мм на 1435 мм та навпаки, можливість перевалки рефрижераторних контейнерів шляхом застосування спецтехніки, наливних вантажів у танк-контейнерах, а також упаковка вантажів, внутрішнє та зовнішнє зберігання товарів, митне оформлення тощо.

Крім всього, новий термінал зможе обслуговувати маршрутні поїзди між Україною та ЄС, у яких транспортуватимуться вантажі, які зараз перевозяться автотранспортом.

blank
Термінал (або “сухий порт”) “Мостиська”, який будується за інвестиції компанії “Лемтранс”

Нагадаємо, офіційно в “Лемтрансі” повідомили про будівництво нового контейнерного термінала в березні поточного року. Проєкт універсального термінала реалізується на території колишньої нафтобази поблизу залізничної станції “Мостиська-2” за кілька кілометрів від кордону України та Польщі.

Інвестор очікує, що термінал “Мостиська” у перспективі стане основним транспортним хабом між регіонами Україна-Азія та Європейською термінальною мережею, а також зможе залучити до України додатковий транзит з Китаю.

У “Лемтрансі” сподіваються, що після відкриття хабу в регіоні суттєво зросте попит на логістичні та складські послуги.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають