9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Нову світлосигнальну систему в Херсонському аеропорту змонтують цього року

Міжнародний аеропорт Херсон отримав нову світлосигнальну систему з вогнями підвищеної потужності, яка допоможе пілотам пасажирських літаків орієнтуватися в умовах поганої видимості.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Система коштує 39 мільйонів бюджетних гривень. За систему з постачальником розрахувалися, а за монтаж обладнання немає. Встановлювати це дороге і необхідне придбання будуть у 2020 році. Дата установки поки невідома.

Херсонська обласна рада виділила з бюджету області для комунального підприємства «Херсонські авіалінії» близько шести мільйонів гривень для підготовки аеропорту до приймання рейсів лоукостера «Ryanair». На ці гроші повинні придбати речовину для обробки злітно-посадкової смуги та фюзеляжів літаків проти обледеніння, несамохідний пасажирський трап, транспортер для швидкої розвантаження багажу, крісла.

Поки відкритим залишається питання про закупівлю нової пожежної спецмашини та установку в аеропорту огорожі, яка відповідає міжнародним стандартам безпеки. Якщо протягом чотирьох місяців машина не буде придбана й огорожа не буде встановлена, лоукостер залишає за собою право припинити співпрацю з Херсоном.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають