9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

“Новобіличі”, “Мостицька” та “Проспект Правди” – які станції метро незабаром збудують в Києві

У програмі “Час: Online” на “5 каналі” радниця керівника КП “Київський метрополітен” Наталія Макогон розповіла про ситуацію навколо будівництва нових станцій столичного метро. Передає Національний Промисловий Портал.

Виноградар: “Мостицька” і “Проспект Правди”

В активній фазі нині тривають роботи по Виноградарю. Це дві станції “Мостицька” і “Проспект Правди”, які в цей момент будуються і плануються відкритися на кінець 2020-2021 років. Метро на Виноград коштуватиме місту приблизно шість мільярдів гривень за три роки.

“Новобіличі”

Там ідуть проектні роботи. Планується робити транспортний хаб, який поєднає станцію метро, електрички та автобусів. Роботи там ідуть, але поки що не в активній фазі.

Троєщина

Щодо метро на Троєщину ведуться перемовини з Китаєм, бо там треба великі інвестиції. Крім того метро на Троєщину залежить від будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Зараз там планується найближчим часом відкрити автомобільне сполучення. Вже розгрузиться Північний міст, який щодня стоїть у заторах. Потім на новий міст почнеться нанизуватися метро. Структура мосту вже передбачає таку можливість – другий ярус йде під метро.

“Берковецька”

“На цей рік нічого немає. На наступний рік теж скоріш за все нічого не буде. Поки метрополітен не добудує Виноградар, говорити про наступні станції ще рано. Є обмежений бюджет у міста, і залежно від нього буде відомо, куди метро може рухатися далі”, – заявила Макогон.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають