9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Новий термінал в порту Південний зможе приймати 165 вагонів і 450 вантажівок щодоби

blankТермінал MV Cargo, будівництво якого зараз ведеться в морпорту Південний, після введення в експлуатацію зможе щодоби розвантажувати 165 вагонів і 450 вантажних автомобілів з зерновими. При цьому, швидкість завантаження зернових на суду повинна буде скласти 2 тис. Тонн на годину.

Про такі плани в інтерв’ю ЦТС розповів директор з розвитку MV Cargo Філіп Грушко.

Вагони будуть подаватися через залізничний парк “Причальний” станції “Хімічна”- це станція, яка обслуговує всі термінали ТІС. В парку буде можливість одночасно вивантажувати до 260 тонн зерна з вагонів. Добова потужність по прийому зерна з залізниці складе 9000 тонн. Обслуговуванням, подачею і прибиранням вагонів буде займатися “ТІС-Інфраструктура”. Розвантажувати зможемо 165 вагонів, тобто 9 тисяч тонн зернових на добу. і 450 вантажівок. Автомобілі будуть потрапляти на термінал з траси Одеса-Південний . Тут вже будується з стоянка для вантажівок, так що накопичення черг вантажівок вздовж доріг не буде, – розповів Ф. Грушко.

Він також додав, що, згідно з планами, суднозавантажувач біля причалу зможе забезпечити швидкість завантаження в 2 тис. тонн зернових на годину. Судно типу Panamax, за його словами, зможе бути оброблено приблизно за 40 годин. Філіп Грушко додав, що, у разі необхідності, компанія встановить другий суднозавантажувач.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають