9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Новий швидкісний трамвай з’єднає береги Дніпра в Києві

blankЛінія “Tram-Train” буде включати два маршрути: “Милославська” – “Північна”, і “Дарниця” – “Кільцева дорога”

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

До кінця травня поточного року Київ планує отримати техніко-економічне обгрунтування проекту “Tram-Train”.

Цей проект дозволить з’єднати швидкісним сполученням лівобережні житлові масиви і адміністративно-ділове ядро ​​міста, що дозволить істотно скоротити час транспортних поїздок. За розрахунками на транспортної моделі, попит на” Tram-Train “становить близько 240 тис. Пасажирів на добу. Загальна протяжність лінії складе 37,2 км, з яких 14,7 км – інфраструктура швидкісного трамвая. Решта – інфраструктура залізниці, – зазначив перший заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Лінія “Tram-Train” буде включати два маршрути: “Милославська” – “Північна”, і “Дарниця” – “Кільцева дорога”. Обидва – через Дарницький залізничний міст.

Заходи по реалізації системи “Tram-Train” передбачають будівництво примикання, що з’єднає троєщинську лінію швидкісного трамвая з залізницею в районі станції “Троєщина-2”, будівництво примикання, що з’єднає Борщагівську лінію швидкісного трамвая з залізницею в районі Повітрофлотського шляхопроводу, будівництво розгалуження на Березняках, яке дозволить потягам, які йшли з Троєщини і на Троєщину, обходити станцію Дарниця, і будівництво пересадкової платформи “Либідська”.

Останні новини:

Зараз читають