9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Нові евакуатори Києва справляються з «героями парковки» за хвилину

У Києві з’явилися нові, більш мобільні та швидкі евакуатори, які піднімають автомобіль спеціальними утримувачами та забирають авто протягом хвилини.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Великий Київ.

«Обіцяні нові евакуатори вже на дорогах міста Києва. Зустрічайте!»- написав «Київ оперативний» в Facebook, опублікувавши відео проїзду спецтранспорту.

Обіцяні нові евакуатори вже на дорогах міста Києва. Зустрічайте)

Опубліковано Киев Оперативный Четвер, 9 січня 2020 р.

Раніше «Київ автомобільний» продемонстрував роботу такого евакуатора. Як видно з ролика, для евакуації не потрібно фіксувати колеса автомобіля, що значно прискорює процес. Також нові евакуатори є мобільними та дозволяють забрати автомобіль, припаркований мало не в будь-якій позиції.

Нові евакуатори

Ходять чутки, що в Києві з'явиться компанія з іншими видами евакуаторів, яким море по коліна. Їм не завадять скупчення на дорогах, затори. Наразі автомобілі вже прибули в Київ і перебувають на митниці.Автомобілі з евакуації будуть з легкістю виявляти порушника протягом хвилини. Евакуатор просто під’їде до автомобіля й підніме його спеціальними тримачами. Бажаємо, щоб “лапи” нових евакуаторів не добралися до вас!

Опубліковано Киев Автомобильный Четвер, 2 січня 2020 р.

Додамо, що власники нових евакуаторів ще не підписали договір з інспекцією по парковці, тому вони ще не приступили до роботи в Києві. Як розповів директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін, інспекція по парковці укладе договір, швидше за все, у 20-тих числах січня. Скільки точно таких евакуаторів буде працювати на вулицях міста, стане відомо пізніше.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають