9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Нові деталі про потяг чотирьох столиць який почне курсувати до країн Балтії з вересня

Поїзд 4 столиць відправиться в перший рейс уже 28 вересня 2018 р. та курсуватиме щотижня. Наразі залізничні адміністрації країн, через які пролягатиме маршрут поїзда, проводять остаточне узгодження вартості проїзду.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Країни Балтії стають ближче. Поїзд до Риги через Мінськ та Вільнюс почне курсувати щотижня вже у вересні. За 19 год у дорозі можна побувати у чотирьох столицях Європи. Вже готуємо і нову ліврею. Аби здалеку було видно українські вагони», — зазначив очільник Укрзалізниці.

Новий поїзд № 32/31 Київ—Мінськ—Вільнюс—Рига відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 14.07 та прибуватиме до Риги наступного дня о 9.05. Зворотно поїзд вирушатиме об 11.10 та прибуватиме до столиці України о 6.42.

Країни Балтії стають ближче. Поїзд до Риги через Мінськ та Вільнюс почне курсувати щотижня вже у вересні. За 19 годин в дорозі можна побувати у 4 столицях Європи. У складі поїзда буде 10 вагонів купе та 1 – класу люкс. Вже готуємо і нову ліврею. Аби здалеку було видно українські вагони. Зараз остаточно узгоджуємо вартість квитків з залізничними адміністраціями Білорусі, Литви та Латвії. Про ціну повідомимо згодом, вона буде демократичною. З української столиці новий поїзд буде відправлятись о 14:07 та прибуватиме до Риги наступного дня о 09:05. Зворотно буде їхати об 11:10 та прибуватиме до Києва зранку о 06.42.Зупинки будуть на станціях Словечно, Калінковічі, Жлобін, Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Шяуляй та Елгава. Графік руху – на сайті ПАТ «Укрзалізниця»

Опубліковано Євгеном Кравцовим Четвер, 9 серпня 2018 р.

При курсуванні в напрямку Риги поїзд робитиме зупинки о 23.35 у Мінську та о 0.25 у Вільнюсі. При курсуванні в напрямку Києва — о 15.48 у Вільнюсі та о 20.17 у Мінську.

Крім того, поїзд робитиме зупинки на станціях:

  • Словечно
  • Калінковічі
  • Жлобін
  • Молодечно
  • Сморгонь
  • Гудогай
  • Кяна
  • Шяуляй
  • Елгава

З розкладом курсування цього поїзда можна ознайомитися на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця».

У складі поїзда курсуватиме 10 вагонів, з них дев’ять купе та один класу люкс. У шостому вагоні купе будуть розділені на чоловічі та жіночі.

Останні новини:

Зараз читають