9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Нове обладнання одеського аеропорту дозволяє приймати літаки у несприятливих погодних умовах

Державна авіаційна служба України сертифікувала обладнання злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту Одеса за II категорією.

Подія відбулася у п’ятницю, 24 грудня. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як пояснили в аеропорту, це дозволить повітряним суднам здійснювати захід на посадку з відносною висотою ухвалення рішення менш як 60 метрів, але не менше 30 та при дальності видимості не менше 300 метрів.

“З сьогоднішнього дня ця категорія дозволяє приймати рейси за несприятливих погодних умов”, – підкреслили у пресслужбі повітряної гавані.

Нагадаємо, що у липні 2021 року аеропорт Одеса прийняв перший пасажирський рейс на новій злітно-посадковій смузі. Нова ЗПС дозволяє приймати широкофюзеляжні повітряні судна, включаючи Boeing 767, Airbus A330, а в перспективі, при подільній розбудові – Boeing 777 та 787.

Фото: avianews.com

Крім того, нещодавно ми повідомляли, що в одеському аеропорту триває будівництво магістральної руліжної доріжки, яка значно збільшить інтенсивність злетів та посадок для повітряних суден і розвантажить злітно-посадкову смугу, яка наразі виконує невластиві для неї функції.

Останні новини:

Зараз читають