9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

“Нова Пошта” запустила інноваційний термінал в Хмельницькому (фото)

17 травня “Нова Пошта” ввела в експлуатацію Хмельницький інноваційний термінал (ХДС), інвестиції в будівництво якого склали майже 10 млн євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На терміналі будуть сортуватися і відвантажуватися посилки для 71 населеного пункту по всій Україні, а в західній частині країни об’єкт стане ключовим для компанії.

blank

Площа інноваційного термінала в Хмельницькому – 7,7 тис. кв. м. Особливість терміналу, як і першого такого об’єкта, зведеного в Києві, в тому, що обидва вони оснащені висококласним устаткуванням голландської компанії Vanderlande потужністю 8,5 тис. посилок в годину. Крім цього, термінал в Хмельницькому обладнаний конвеєрами та автоматичним сортувальним обладнанням українського виробництва. Посилки з сортувальної стрічки будуть завантажуватися безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних конвеєрів.

blank

ХІТ обслуговуватиме міжрегіональні напрямки (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці), міські та в межах регіону (Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Красилів, Дунаївці, Деражня і все відділення в м.Хмельницький).

blank

Як повідомлялося раніше, всього в регіонах “Нова Пошта” у найближчі роки має намір відкрити сім інноваційних терміналів. У серпні минулого року в компанії анонсували, що наступними на черзі стануть термінали у Львові та Харкові.

Першу чергу сортувального центру “Київський інноваційний термінал” в Києві “Нова Пошта” запустила в березні 2018 року.

Відзначимо також, що за три місяці поточного року компанія відкрила 164 нових відділення в 89 населених пунктах України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають