Нова автодорога Дніпро — Решетилівка стала прикладом сучасного дорожнього будівництва (фото)

25725
 • Приклад сучасного дорожнього будівництва – це автомобільна дорога Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка у межах Дніпропетровської області.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укравтодор.

  Дорога будується винятково за кошти державного бюджету. Замовником робіт є Служба автомобільних доріг в Дніпропетровській області.

  Роботи здійснюються в рамках Державного інвестиційного проекту за бюджетною програмою 3111820 “Розвиток автомобільної дороги Н-31 Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки — Решетилівка”.

  У 2019 році на реалізацію державного інвестиційного проекту у межах Дніпропетровській області передбачено спрямувати 1,2 млрд грн.

  У межах проекту здійснюється реконструкція та будівництво обходів населених пунктів – Решетилівка, Кобеляки, Царичанка, Петриківка, а також транспортних розв’язок в різних рівнях на перетині із залізницею та автомобільною дорогою М-22 Полтава – Олександрія.

  У проекті враховано всі фактори безпеки, екології та економіки. Будівництво дороги в обхід населених пунктів значно підвищить безпеку руху і створить комфортні умови для транзитного автотранспорту.

  Загальна протяжність дороги І-б категорії – 137 км.

  Зауважимо, що в межах Дніпропетровської області в попередні роки за кошти державного бюджету було збудовано дорогу І категорії протяжністю 28 км. У 2017 році роботи з будівництва відновлено, а у 2018 році будівництво обходу населених пунктів Лобойківка та Петриківка було продовжено.

  На всіх етапах будівництва діє постійний контроль якості, що забезпечується кількома рівнями контролю:

  • постійний контроль якості замовником робіт (Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області), який здійснюється сертифікованими інженерами технічного нагляду та спеціалістами лабораторії з контролю якості та нових технологій;
  • державне підприємство “Дорожній контроль якості”;
  • громадський контроль – залучення громадських організацій до контролю за виконанням робіт.

  Наразі виконуються роботи:

  • планування узбіч земляного полотна
  • влаштування шару покриття з асфальтобетонної суміші на перехідно-швидкісних смугах, зупиночних смугах та примиканнях.

  Про допомогу проекту

  2 КОМЕНТАРІ

  1. Ця дорога має вигляд японської дороги після 30 років експлуатації..

  2. Нова автодорога Дніпро — Решетилівка СТАЛА прикладом, СТАЛА!!!. Ехал неделю назад по этой дороге, боялся потерять колеса. На фото, я так понимаю (если фото реальные), объездная Петриковки, движение запрещено. А пока что, доступная дорога для гражданских автомобилистов оставляет желать лучшего, ехать можно только днем и очень осторожно. Советую проверять информацию или писать правдивый текст.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here