9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Норвегія передасть Україні 12 дизель-потягів

Норвезькі залізниці передадуть “Укрзалізниці” колегам 12 регіональних двовагонних дизель-потягів.

Про це написав у своєму блозі транспортний оглядач Олег Васильєв, передає Промисловий Портал.

Міністр транспорту Норвегії Йон-Івар Нігорд сказав, що українська сторона звернулася із проханням про передачу вживаного рухомого складу. Дизель-потяг, що пропонуються для поставок в Україну, вироблені у середині 80-х років німецькою компанією Duewag. Модель має назву Class 92.

Даний потяг складається з двох вагонів та має два пости керування. Він вміщує майже 170 пасажирів. Сидячі місця у салоні розміщені за схемою 2+2 із м’якими кріслами. Конструкція норвезьких дизель-потягів має певні особливості. Так у кожному вагоні є непропорційна кількість дверей – з одного боку двоє дверей, з іншого одні двері.

blank
Салон дизель-потяга Class 92 виробництва німецької компанії Duewag. Фото: vagonWEB.cz

Максимальна швидкість потяга складає 140 км/год. Ходова частина потягів розрахована під євроколію і має візки для колії 1435 мм. Це означає, що мають бути проведені роботи з заміни візків потяга та проведення їх адаптації під наш стандарт колії.

У Міністерстві транспорту Норвегії зазначили, що до початку літа відправлять в Україні 4 дизель-потяги, ще 8 одиниць планується доставити протягом року. Наразі відомо, що вартість підготовки потягів та доставка будуть коштувати до 1 млн євро.

Останні новини:

Зараз читають