9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Нібулон в червні введе в експлуатацію перевантажувальний комплекс в Запорізькій області

Річковий перевантажувальний термінал «НІБУЛОН» в с. Біленьке Запорізької області матиме потужність зі зберігання зерна 77 тис. тонн. Добова потужність сушарок складатиме 4 тис. Тонн, добова потужність по відвантаженню на водний транспорт ─ 12 тис. тонн, загальна потужність комплексу з відвантаження ─ 716,8 тис. тонн/рік. Вартість будівництва терміналу, розташованого на ділянці понад 1,5 га, складе близько півмільярда грн.

Урочисте введення високотехнологічного і сучасного перевантажувального терміналу в експлуатацію заплановано на першу половину червня цього року, інформує УкрАгроКонсалт.

На сьогодні вже завершується будівництво їдальні, трансформаторної підстанції, механічної майстерні, двох санітарних приміщень та операторної ваговій. На деяких об’єктах повним ходом йдуть роботи по перекриттю будівель.

На будівельному майданчику філії «Хортиця» добігають кінця роботи по влаштуванню норійних приямків, фундаментів під сушарки та бетонних фундаментів під ємності і галереї з відвантаження зерна на річковий і автомобільний транспорт. Сам монтаж металоконструкцій почнеться вже з наступного тижня.

Завершуються також монтажні роботи металевих конструкцій верхніх завантажувальних галерей. В середині травня закінчується монтаж металоконструкцій робочої башти.

Останні новини:

Зараз читають