9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Нібулон розпочинає новий сезон річкових пасажирських перевезень

З 15 травня компанія розпочинає регулярні пасажирські перевезення водним транспортом
Першими скористатися річковим транспортом зможуть мешканці Миколаївської та Херсонської областей. Починаючи з 15 травня здійснюватимуться регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон, а з 18 травня ­­­– Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Рейси Вознесенськ-Миколаїв виконуватимуться по п’ятницях, суботах, неділях та понеділках. У вівторок-четвер пасажирське судно знаходитиметься в Миколаєві для проведення прогулянкових рейсів «Панорама Миколаєва». З Нової Каховки до Херсона пасажирське судно ходитиме щодня.

Крім того з 1 червня 2018 року компанія «НІБУЛОН» відкриває і пасажирське водне сполучення між Миколаєвом і Кінбурнською косою, а також Очаковом. На Кінбурнську косу з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу. Спеціально для пасажирського водного транспорту спеціалісти компанії облаштували комфортну зупинку з лавками та біотуалетами. Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові – центральний міський пляж, де буде також встановлено плавучий причал компанії.

Можливість придбання квитків онлайн на корпоратвиному сайті компанії планується вже айближчим часом. Покищо квитки можна придбати безпосередньо на судні, або забронювати за телефоном.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають