9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

“НІБУЛОН” розпочав регулярні рейси з Миколаєва до Кінбурнської коси водним транспортом

Для цього фахівцями компанії в Очакові був встановлений новий причал

Для того щоб розпочати рейси, причал довжиною в 100 метрів було встановлено за допомогою флоту та водолазної служби компанії. Конструкція причалу не впливає на екосистему, та подібна до тих, які вже встановлені на Кінбурнській косі та у м.Миколаїв на Каботажному молі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на журнал “Судноплавство”

Тралення акваторії та проміри глибин у місці причалу в Очакові були виконані Нібулоном за власний кошт, а до причалу прокладено дерев’яний настил.

Сьогодні перший рейс на Кінбурнську косу, і наші місцеві жителі та гості можуть проїхати до чистої морської води, насолодитися природою і чистим морським повітрям. Тому влада міста дуже вдячна генеральному директору компанії «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському за цей соціальний проект. Я сподіваюся, що надалі такі маршрути будуть розвиватися, і в недалекому майбутньому ми, можливо, будемо мати можливість їздити та в Одесу, – сказав  заступник Очаківського міського голови  Олексій Васьков.

blankВідкрити даний рейс компанія планувала ще минулого року, але через відсутність сертифікованих та належним чином обладнаних причалів тоді реалізувати це не вдалося. Відтепер дістатися Кінбурнської коси з Очакова можна на комфортному, безпечному і високошвидкісному судні

Останні новини:

Зараз читають