9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

«Нібулон» планує подвоїти обсяг річкових вантажоперевезень

Компанія «Нібулон» планує протягом двох років вдвічі збільшити обсяг перевезення експортних сільськогосподарських вантажів річковим транспортом — до 4 млн тонн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Аgravery.

«Наша компанія на сьогоднішній день перевозить річковим транспортом близько 40% обсягів своїх експортних вантажів. У поточному маркетинговому році ми плануємо перевезти 2,5 млн тонн. План на наступний МР — 3 млн тонн. І вже через рік ми плануємо перевезти 4 млн тонн річковим транспортом. Наразі обсяг експорту становить 5 млн тонн. Наша мета — збільшити експорт до 8 млн тонн та обсяг перевезення річковим транспортом мінімум на 50%», — повідомив генеральний директор «Нібулона» Олексій Вадатурський.

Досягти цієї мети компанія планує за допомогою розвитку мережі річкових терміналів, розташовуючи їх поблизу зон вирощування сільгосппродукції.

«Не сільгоспвиробники везуть за 500 км автомобільним транспортом нам продукцію в Миколаїв чи порти “Великої Одеси”, а ми будуємо підприємства, і в радіусі 60-80 км сільгоспвиробники можуть поставити цю продукцію безпосередньо на наше виробництво», — підкреслив Вадатурський.

Нагадаємо, «Нібулон» є одним з найбільших українських сільгосптоваровиробників, інвестором й експортером. Підприємство має 44 виробничих підрозділи в 12 областях України, власний суднобудівний-судноремонтний завод і сучасний вантажний флот.

ДжерелоАgravery

Останні новини:

Зараз читають