9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

«Нібулон» перевезла перший мільйон тонн вантажів по Південному Бугу

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» здійснило транспортування першого мільйона тонн вантажів по річці Південний Буг.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Порты Украины.

«Нібулону» вдалося самостійно відновити судноплавство і вже за перший рік транспортувати по цій річці 500 тис. тонн зерна. Сьогодні компанія подолала новий рубіж, транспортувавши перший мільйон тонн вантажів», – сказано в повідомленні компанії.

У 1980-х – початку 1990-х років по річці щорічно перевозили один мільйон тонн піску, каменю, щебеню та близько 50 тис. тонн зерна.

«Наша компанія всього за рік змогла перевершити найкращі показники радянських часів в 10 разів, а вже через рік ми перевершимо їх в 20 разів», – повідомила прес-служба.

Згідно з повідомленням, за 25 років незалежності України річка обміліла з 2,9 метра до 1,65 метра, тому першим кроком до відновлення судноплавства стало днопоглиблення. Компанія власними силами і засобами виконала перший етап днопоглиблення ділянки між Вознесенськом та Миколаєвом до 2 метрів, в результаті чого судноплавними стали 134 кілометри річки. У серпні 2016 року компанія здійснила першу доставку зернових з перевантажувального терміналу в Вознесенську, відновивши судноплавство на ділянці вище Нової Одеси, яка не здійснювалося останні 25 років.

У грудні 2017 року – квітні 2018 року компанія завершила виконання чергового етапу днопоглиблення.

«Таким чином, компанії вдалося збільшити гарантовану глибину суднового ходу на ділянці між Новою Одесою і Миколаєвом з 2 метрів до 2,5 метра, що дозволяє використовувати на річці судна більшої вантажомісткості та зменшити кількість рейсів», – повідомила прес-служба “Нібулону”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають