9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Нібулон будує паливозаправний пункт на Луганщині

Другий паливозаправний пункт компанії на 300 кубометрів з’явиться на Луганщині.

Об’єкт буде оснащено чотирма місткостями по 75 куб. м, таким чином, загальний об’єм одночасного зберігання пального на підприємстві становитиме  300 куб. м; зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн; паливозаправною колонкою для автотранспорту; пунктом заправки в автоцистерни.

Наразі на  будівництві тривають роботи з розробки ґрунту  котловану для монтажу чотирьох підземних резервуарів, демонтування залізобетонного покриття під відстійник, а також армування фундаментної плити під горизонтальні підземні резервуари. Завершення будівництва паливозаправного пункту і введення його в експлуатацію заплановано на квітень цього року.

Будівництво ведеться відповідно до планів керівництва щодо будівництва трьох паливозаправних пунктів для власного користування у Кременчуці (Полтавська обл.), Сватове (Луганська обл.) і Хмільнику (Вінницька обл.),  завдяки якому вдвічі скорочуються терміни доставки нафтопродуктів на філії ТОВ СП «НІБУЛОН» східного регіону, зокрема в Луганській та Харківській областях, а також  вдвічі зменшуються логістичні витрати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають