9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Названо переможця тендеру на будівництво метро в Києві

Вартість будівництва метро на Виноградар складе майже 6 млрд гривень

У Києві завершився аукціон на кращі пропозиції по будівництву ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар. Про це повідомляє прес-служба метро Києва.

Тендер проводився в системі державних закупівель Prozorro. За інформацією КП “Київський метрополітен”, найнижчу ціну за виконання будівництва запропонувало ПАТ “Київметробуд” – 5 млрд 981 млн 268 тис 736 гривень. Запропонована ціна виявилася на 12 млн 214 тис. Гривень нижча за ту, яку було заплановано на будівництво лінії метро.

blank
Метро на Виноградар Схема КМДА

Інша компанія, яка брала участь в тендері – ПрАТ “Будівельна асоціація Інтербудмонтаж” – запропонувала на 8,4 млн гривень вище вартість виконання робіт, ніж “Київметробуд”.

На сьогодні, згідно із законодавством, почалася процедура акцепту (гарантування оплати документів) між замовником і виконавцем робіт.

У плані першої черги будівництва метро також передбачає електродепо у Подільському районі – це ділянка від станції “Сирець” до станції “Проспект Правди” з двома станціями – “Мостицька” і “Проспект Правди” – і ділянкою вилочного відгалуження в бік станції “Виноградар”.

На другому етапі планується здати в експлуатацію ще одну станцію метро. У третій і останній чергах відбудеться будівництво четвертої станції та електродепо “Виноградар”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають