9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Названа вартість будівництва кільцевої дорожньої розв’язки в Україні

Будівництво однорівневої кільцевої дорожньої розв’язки в Україні коштує від 19 до 50 мільйонів гривень.

Про це в колонці розповів глава Державного агентства інфраструктурних проєктів України (“Укрінфрапроект”) Кирило Хомяков. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Вартість будівництва однієї кільцевої розв’язки в одному рівні коливається від 19 млн грн до 50 млн грн. Ціна залежить від діаметра центрального острівця (малий або середній), розміру, типу виконання будівельних робіт, завантаженості дороги і інтенсивності руху”, – написав Хомяков.

Він також додав, якщо, наприклад, на час будівництва кільцевої розв’язки потрібно перекриття автодороги, то ціна проєкту зростає на 15%.

За словами глави “Укрінфрапроекту”, кільцеві розв’язки будуються з метою зниження аварійності та смертності в результаті ДТП. Держагентством розроблено понад сто проєктів будівництва розв’язок на дорогах державного значення на території всієї країни. 29 з цих розв’язок планують ввести в експлуатацію до кінця 2020 року.

Раніше Кирило Хомяков інформував, що у 2021 році в планах “Укрінфрапроекту” будівництво 15 кільцевих розв’язок на дорогах державного значення.

Нагадаємо, за даними “Укравтодору”, в Україні середня вартість нового будівництва 1 км автодороги першої категорії з асфальтобетонним покриттям у 2020 році становить 170,6 млн грн або близько 6 млн дол. Середня вартість будівництва 1 км асфальтобетонної дороги другої категорії – 77,4 млн грн, третьої – 69,6 млн грн, четвертої – 39,4 млн грн, п’ятої – 11,3 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають