9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Наземний громадський транспорт Києва буде обладнано безкоштовним Wi-Fi до кінця січня 2018 року

Мережа вже працює на деяких трамвайних та автобусних маршрутах

Завдяки співпраці з компанією eWIFI («Є Wi-Fi») в наземному громадському транспорті Києва тепер можна безкоштовно користуватися інтернетом за допомогою Wi-Fi мереж. Комплектацію транспорту системами Wi-Fi почалося в кінці вересня поточного року. На даний момент завершено підключення до мережі інтернет в трамваях депо ім. Шевченко і Подільського депо, автобусах автобусного парку №5.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на КП “Київпастранс” 

До кінця січня 2018 року планується остаточно завершити обладнання всього наземного громадського транспорту безкоштовним Wi-Fi.

Ми прагнемо постійно підвищувати якість послуг, що надаються і бути актуальними. Безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi у всьому наземному громадському транспорті столиці дозволить нашим пасажирам не тільки користуватися соціальними мережами або переглядати новини, але і більш ефективно планувати свої поїздки, – повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Скористатися Wi-Fi можна в будь-якому київському автобусі, тролейбусі та трамваї, де в салоні присутня спеціальна наклейка та інструкція. Для того, щоб під’єднатися до мережі Інтернет, потрібно відкрити на пристрої будь-який сумісний браузер (Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera) і перейти на сайт eWIFI.

У свою чергу співзасновник «Є Wi-Fi» / eWIFI Олексій Дупак зазначив, що співпраця з КП “Київпастранс” для його компанії – це в першу чергу соціальний проект, основною метою якого є бажання безкоштовно надавати якісні інтернет-послуги в наземному громадському транспорті киянам і гостям столиці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають