9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Навколо Чернівців планують збудувати обхідну дорогу завдовжки 60 км

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області підписала договір з компанією на підготовку техніко-економічного обґрунтування будівництва III та IV черги обходу Чернівців.

Виконавцем робіт за результатами тендерної процедури визначено ТОВ “Інститут проєктування інфраструктурних об’єктів”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відповідно до договору, підрядник повинен виконати такі види робіт: збір та узагальнення вихідних даних, збір інформації про існуючу та перспективну інтенсивність та склад руху автотранспорту, інженерно-геодезичні вишукування, проєктні роботи: варіанти проходження траси та варіанти конструкції дорожнього одягу, проєктні роботи з погодженням основних варіантів проходження траси та схеми транспортних розв’язок і штучних споруд, розробка розділу “оцінка впливу на навколишнє середовище” (розділ розробляється на узгоджений варіант проходження траси) та експертиза проєктної документації.

Фахівці, які розробляють техніко-економічне обґрунтування будівництва III та IV черги обходу Чернівців, уже провели всі необхідні інженерно-геодезичні дослідження, підрахували обсяги трафіку на альтернативних до майбутньої дороги маршрутах.

Дослідження техніко-економічних показників майбутнього шляху продовжується. На черзі – узгодження основного варіанта проходження траси та схеми транспортних розв’язок й штучних споруд.

blank

Згідно з календарним планом, техніко-економічне обґрунтування має бути розроблене до кінця I півріччя 2022 року.

Потім Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області надасть ТЕО на узгодження “Укравтодору”.

У разі схвалення документа, Служба матиме право ініціювати проведення проєктних робіт на будівництво.

Очікується, що будівництво III та IV черги обходу Чернівців покращить транспортне сполучення західних та північно-західних регіонів України з центральними областями, а також забезпечить транзит європейських та прибалтійських країн з портами Азовського та Чорного морів та звільнить місто Чернівці від транзитного транспорту.

Загальна довжина майбутньої дороги становитиме близько 60 кілометрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають