9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

На Житомирщині збудують 22 амбулаторії

Крім будівництва амбулаторій, у 2019 році в області проведуть реконструкцію Обласного онкодиспансеру.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Житомирської ОДА

Вже цьогоріч у рамках ініціативи «Сільська медицина» Президента України Петра Порошенка ми розпочали будівництво амбулаторій нового типу в сільських громадах Житомирщини. У 2019 році амбулаторій за такими проектами буде 22, – зазначив
голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

На ці проекти Житомирщина отримала 194,5 млн грн. Кошти спрямовують на будівництво 22 амбулаторій на 1-2 лікарі з житлом та закупівлю 22 одиниць службового автотранспорту для цих новозбудованих амбулаторій.

Робот з будівництва вже розпочаті у с. Водотиї Брусилівського району, с. Соколів Пулинського району, с. Краснопіль Чуднівського району, с. Дубрівка Баранівського району, с. Високе Черняхівського району, с. Ірша Радомишльського району, с. Покалів Овруцького району, с. Підлуби Ємільчинського району, с. Квітневе Попільнянського району.

Ще одним важливим проектом є капітальний ремонт Житомирського обласного онкологічного диспансеру.

Масштабний проект, на реалізацію якого не могли зважитися багато років. Проте цьогоріч ми розпочали утеплення. Наступного року продовжимо проект внутрішнім капітальним ремонтом медичного закладу, – говорить Ігор Гундич.

Проект реалізовується за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з обласним бюджетом у 2018-2019 рр. Реконструкцію онкодиспансеру розпочали із утеплення центрального приміщення. Наразі ведуться роботи із термосанації та фарбування фасаду центрального корпусу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають