9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

На закупівлю нових трамваїв для Кривого Рогу виділено 1,2 мільярда гривень субвенцій з Дорожнього фонду

Кабінет міністрів України направив 1,2 мільярда гривень субвенцій Дорожнього фонду держбюджету на закупівлю нових трамваїв для міст Дніпро та Кривий Ріг і затвердив відповідні Порядок та умови надання субвенції в поточному році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з постановою №607 від 9 червня 2021 року, кошти дорожнього фонду на закупівлю трамваїв направляються Міністерству інфраструктури для надання субвенції обласному бюджету Дніпропетровської області шляхом встановлення міністерству по спеціальному фонду держбюджету обсягу видатків розвитку (загальнодержавні видатки та кредитування) за новою бюджетною програмою.

Кабмін також доручив Мінінфраструктури забезпечити узгодження надання цієї субвенції з бюджетним комітетом Верховної Ради, Мінфіну – відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису держбюджету.

Нині основу трамвайного парку Дніпра складають модернізовані трамваї “Татра”, також експлуатуються вагони виробництва “Татра-Юг” і близько 30 трамваїв КТМ російського виробництва, випущених в 90-х роках минулого століття.

Кривий Ріг переважно експлуатує старі вагони КТМ5, а нові вагони (7 одиниць моделі К1 виробництва “Татра-Юг”) останній раз закуповувалися у 2007-2008 роках. Лінія швидкісного трамвая міста в основному експлуатує вагони випуску 80-х років.

За оцінкою експертів, за виділені кошти можна купити близько 25-30 одиниць низькопідлогових трисекційних трамвайних вагонів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають