9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

На Закарпатті збудують новий прикордонний пункт з новою автодорогою та розв’язками

На Закарпатті з’явиться новий прикордонний перехід між Україною та Угорщиною, разом з ним буде споруджений 25-кілометрова автодорога.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Перший.com.ua.

На 25-кілометровому шляху буде побудований новий міст через річку Тиса та новий прикордонний перехід. Замість напрямку «Захонь» українсько-угорський вантажний рух переведуть на ділянку Берегдароц – Вашарошнамень.

З будівництвом цієї ділянки автодорога М3 досягне своєї повної запланованої довжини – 307 кілометрів. М3 приєднається до України із новоствореним прикордонним переходом. Дві держави домовились про розбудову пункту пропуску «Берегдароц – Дийда» минулого року, і згідно з тодішніми повідомленнями в ЗМІ, обидві сторони планують переадресувати вантажні перевезення між двома країнами сюди замість ПП «Захонь».

Інвестиція також вимагає будівництво доріг і на українській стороні: місто Берегово отримає об’їзну, а траса М3 буде з’єднана з автодорогою «Київ – Чоп». Згідно з повідомленнями в пресі, «Укравтодор» почав розробляти відповідний план у березні цього року.

Зараз автомагістраль M3 пролягає від кордону Будапешта до району м. Вашарошнамень.  Відповідно до інформації, в повідомленні про державні закупівлі в ЄС, підряднику доведеться запланувати 23-кілометрову автомагістраль із двома смугами руху в обидві сторони руху, а також прикордонний перехід та новий міст через річку Тиса.

Завданням угорського підрядника буде підготовка дозвільних планів, отримання необхідних дозволів на будівництво та встановлення тісних зв’язків із відповідними органами та фахівцями України впродовж усього процесу планування.

blank

На ділянці автотраси заплановано будівництво чотирьох дорожніх розв’язок та місць для відпочинку з обох боків. Сам прикордонний перехід також матиме якісну зону відпочинку, а також надаватиме можливість на очікування як легковим  автомобілям, так і вантажівкам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають