9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

На Закарпатті за два роки планують звести новий аеропорт

Новий аеропорт на Закарпатті мають намір звести в рамках державно-приватного партнерства, де держава візьме на себе витрати на будівництво аеродрому, а приватний інвестор повинен буде побудувати термінал до 2023 року. Інвестиції в будівництво становитимуть від 3 до 4 млрд гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Для проведення проєктних робіт кабінетом міністрів України вже затверджено виділення 30 млн грн. Для визначення оптимального місця розташування буде проведена аеро- фотозйомка місцевості, після чого буде вибиратися генеральний проєктувальник аеродрому, а паралельно – розроблятися інвестиційний план і оцінка впливу на навколишнє середовище.

Довжина злітно-посадкової смуги нового аеродрому складе не менше 2500 м. Це надасть можливість приймати повітряні судна типів А320 і В737. Раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що пасажиропотік нового аеропорту планується на рівні 200-300 тис. осіб на рік з можливим збільшенням до 500-600 тис.

На жаль, на сьогодні єдиний діючий аеропорт в регіоні – в Ужгороді, функціональні можливості якого обмежені у зв’язку зі складністю зльоту/ посадки через територію Словаччини і неможливістю обслуговування літаків класу B737 / A320, – зазначив Криклій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають