9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

На Закарпатті візьмуться реконструювати туристичні об’єкти

 • У наступні три роки будуть реалізовані проекти з відновлення Боржавської вузькоколійки, Невицького замку та Музею лісу і сплаву.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на zruchno.travel.

  Відновити головні туристичні родзинки регіону планують в Закарпатській області. Як повідомляється на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, на найближчі три роки процес реконструкції історичних пам’яток і туристичних об’єктів буде пріоритетним для регіону.

  “У наступному році ми завершимо реконструкцію єдиного в Європі і одного з двох в світі Музею лісу і сплаву на Чорній ріці в Міжгірському районі. Це один з ключових проектів для Закарпаття. І за останні два роки ми вже зробили дуже багато для його реалізації. По-перше, повернули через суд Музей на баланс Національного парку “Синевир”. А по-друге, знайшли фінансування на реконструкцію за рахунок європейських грантів через Міністерство екології та природних ресурсів України. Зараз над реконструкцією працює потужна техніка. Відкриття оновленого Музею наступного року стане подією всеукраїнського масштабу”, – підкреслив Геннадій Москаль.

  Ще одним важливим проектом в області туризму стало відновлення Боржавської вузькоколійки. На сьогоднішній день в області розроблено план реконструкції, а в Румунії знайдено депо, де за попередніми домовленостями будуть придбані паровоз і кілька пасажирських ретро-вагонів.

  “Частково кошти вже зібрані через благодійний фонд, проте повністю реалізувати проект можливо тільки за підтримки центральних органів влади”, – додав голова облдержадміністрації.

  Також цього року була виготовлена проектна документація реставрації Невицького замку – одного з туристичних перлин Закарпаття. Протягом двох наступних років за рахунок грантових коштів будуть проводитися протиаварійні та реставраційні роботи.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного...

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...