9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

На українській переправі через Дунай починають випробувати пороми

Перші випробування поромів на переправі Орлівка-Ісакча відбудуться в кінці вересня, а саму переправу повинні запустити 1 листопада.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на  “Пасажирський транспорт”.

У тестуванні поромів будуть брати участь всі задіяні сторони і структури – моряки на поромах, прикордонники та митні служби двох країн, представники місцевої влади румунського повіту Тулча та Одеської області.

З української сторони всі будівельні роботи були завершені ще навесні 2019-го року. Наразі Румунська сторона заявляє, що робить останні кроки для здачі об’єкта в експлуатацію.

Поромна переправа зможе пропускати близько тисячі вантажівок і 250 легкових авто на добу, а потенційний транспортний потік на переправі оцінюється в 170 тисяч одиниць транспорту в рік, тому в робочому проекті передбачено будівництво другого причалу, а переправа може вийти на цілодобовий режим роботи. Автоперевізники чекають відкриття переправи для запуску маршрутів Одеса – Констанца та Ізмаїл – Тульча.

Переправа стане найсучаснішим пунктом пропуском в країні, який відкриє найкоротший шлях для вантажоперевізників з Одеси до причорноморських регіонів Болгарії, Румунії та Туреччини. Разом з реконструкцією траси Одеса-Рені, переправа відкриває транспортний коридор Україна-Південна Європа.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають