9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На українських дорогах буде введена автоматична система зважування в русі

Сьогодні, 27 липня, на брифінгу в Києві, міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що найближчим часом на деяких українських дорогах буде введена автоматична система зважування в русі Weight-in-Motion (WiM).

За словами директора ДП “Укрдорінвест” Олени Криворучко
– В Україні давно вкоренилася практика, коли вантажівка їде по дорозі з навантаженням на вісь в 2-5 разів більше відповідної норми. Це вкрай негативно відбивається на експлуатації автодорожнього полотна, яке просто не розраховані на таку вагу. При цьому, вантажні комплекси – поширена практика в США і країнах Європи. Там будь-яка машина, яка перевищує допустимі показники ваги, просто не випускається в рейс. Водій і власник фури не поїдуть через ризик отримати величезні штрафи. В Україні це зазвичай сходить перевізникам з рук. Тому майданчики зважування в русі (WiM) допоможуть зробити пересування таких машин практично неможливим. Як наслідок, ми будемо оберігати дороги від передчасного руйнування.

На даний момент проходить тендер на установку 6 майданчиків зважування навколо Києва. Вони будуть побудовані на основних трасах – Київ-Чоп, Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, Київ-Одеса, Київ-Ковель і Київ-Довжанський. Фінансування проекту буде здійснюватися за рахунок кредиту Світового банку за програмою «Проект розвитку дорожньої галузі» (RSDP).

Weight-in-Motion

На порталі Світового Банку опубліковано оголошення про міжнародний тендер – «Проектування, постачання та встановлення пілотної системи зважування в русі». Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу в Міністерстві інфраструктури, який відбувся 27 липня 2018 року.Детальніше: http://mtu.gov.ua/news/30028.html

Опубліковано Міністерство інфраструктури України П'ятниця, 27 липня 2018 р.

Повідомляється, що до тендеру на проектування, поставку і будівництво майданчиків зважування WiM допускаються компанії з досвідом встановлення подібних комплексів і будівельним оборотом не менше 10 млн. доларів. Причому ці компанії будуть зобов’язані надавати фінансові гарантії.

По завершенню тендера, майданчики системи зважування Weight-in-Motion повинні будуть побудовані переможцем тендеру за 4-8 місяців.

ДжерелоЦТС

Останні новини:

Зараз читають