9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

На тунелепрохідницький щит для прокладки тунелів метро на Виноградар встановили 60-тонну планшайбу (відео)

На тунелепрохідницький комплекс “Галина”, за допомогою якого будуть прокладати тунелі київського метро на масив Виноградар, встановили 60-тонну планшайбу.

Передає Національний промисловий портал з посиланням на ЦТС.

“Під керівництвом фахівців з Німеччини встановили планшайбу на тунелепрохідницький щит — вагою майже 60 тонн і діаметром понад 6 метрів. Встановили його на комплекс “Галина”, за допомогою якого будуть прокладати тунелі двох нових станцій метро”, – повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Друзі! На тунелепрохідницький комплекс, за допомогою якого будуть прокладати тунелі метро на Виноградар, під керівництвом фахівців з Німеччини, встановили планшайбу. Вагою майже 60 тонн і діаметром – понад 6 метрів.Встановили її на комплекс «Галина», за допомогою якого будуть прокладати тунелі двох нових станцій метро. За місяць комплекс проходитиме близько 200 метрів під землею. І приблизно за півроку буде прокладено один із тунелів. Дві станції в бік Виноградаря – "Мостицьку" і "Проспект правди" плануємо відкрити наприкінці наступного року.

Опубліковано Кличко – мер Пʼятниця, 14 серпня 2020 р.

Кличко зазначив, що через місяць комплекс буде проходити близько 200 метрів на місяць під землею, а приблизно через півроку буде прокладений один з тунелів.

“До кінця наступного року плануємо відкрити дві станції метро в бік Виноградаря – “Мостицька” і “Проспект правди”, – додав мер столиці.

Коротко о главном событии дня.

Опубліковано Олегом Тоцким Четвер, 13 серпня 2020 р.

Також з’явилося відео монтажу планшайби прохідницької машини, яка буде рити тунель метро на Виноградар у блогера Олега Тоцького.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають