9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

На Троєщині з’явиться «Київська бізнес-гавань»

blankКиївське інвестиційне агентство (КІА) має намір до літа 2017 року підготувати документацію для реєстрації в міністерстві економічного розвитку і торгівлі індустріального парку «Київська бізнес-гавань», який розташується в Деснянському районі Києва.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

За словами заступника генерального директора КІА Богдана Чорного, інвестор для парку поки не знайдений, але вже готується землевідведення.

Ми хочемо його зареєструвати в Мінекономрозвитку, таким чином пройти перший етап, після чого робити конкурс на вибір керуючої компанії. Ми повинні підготувати містобудівну документацію, зробити землевідведення ділянок, щоб потім робити відкрите роад-шоу, їздити в Європу, можливо, в Китай, для пошуків інвестора, – зазначив він.

Щоб зробити проект більш привабливим для інвесторів, київська влада за рахунок коштів, раніше залучених КІА, повинні підготувати ділянку, забезпечивши його комунікаціями.

Згідно з даними сайту КІА, проект будівництва індустріального парку «Київська бізнес-гавань» на ділянці до 220 га на вул. Пухівській у виробничо-складської та рекреаційній зоні, що межує з ТЕС, передбачає будівництво нових об’єктів для легкої промисловості, фармацевтики, переробки, проектів з енергоефективності, логістики, науки та ін.

Проект передбачає 63 га під промисловість, 28 га – офіси, науку, 66 га – комерційні споруди, 11 га – житло, 50 га – відпочинок.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають